Referencje

Informacje o firmie

Ze względu na dynamiczny rozwój w Polsce i na świecie zorganizowanej przestępczości gospodarczej, w której podstawowym narzędziem popełniania przestępstw są dokumenty istnieje pilna i ważna potrzeba przeciwdziałania tego rodzaju zagrożeniom.

Firma "LEGAL - Badanie Autentyczności Dokumentów" powstała jako odpowiedź na rosnące zagrożenia wynikające z występowania w obrocie gospodarczym fałszywych dokumentów publicznych.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm, które mogą poszczycić się przynależnością do grona  członków Polskiego Towarzystwa Kryminalistycznego.

Firma "LEGAL - Badanie Autentyczności Dokumentów" prowadzi specjalistyczne szkolenia z zakresu:

  • "Rozpoznawanie autentyczności polskich znaków pieniężnych"
  • "Rozpoznawanie autentyczności polskich i zagranicznych znaków pieniężnych"
  • "Rozpoznawanie autentyczności dokumentów publicznych" - (dokumenty potwierdzające tożsamość, karty płatnicze, NIP, Regon, KRS, akty notarialne, dokumentacja medyczna, dokumentacja pocztowa, podstawy badań pisma ręcznego i podpisów, ocena autentyczności pieczęci) .

Głównym odbiorcą naszych szkoleń są pracownicy instytucji finansowych na stanowiskach kasjerów, dysponentów, kredytowców a także pracownicy państwowych służb kontroli.

Nasze szkolenia charakteryzują się najwyższą jakością i zaspokajają oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Szczególny nacisk kładziemy na rozwiązania praktyczne, dlatego też szkolenia zawierają nie tylko wykłady, prezentacje, ale także ćwiczenia, które będą mogły być wykorzystywane w codziennej pracy.

Reputacja firmy, jej potencjał, unikalna wiedza i bogaty bagaż doświadczeń pozwalają dostosować ofertę do specyfiki pracy każdej instytucji. Oczekiwania naszych klientów są zróżnicowane. Niektórzy szczególnie sobie cenią kompleksowość naszych usług, inni elastyczność, a jeszcze inni wszechstronność.

Sami tworzymy i realizujemy indywidualne programy. Oprócz doświadczenia cechuje nas przede wszystkim pasja w wykonywaniu zawodu, co przekłada się na duże zaangażowanie uczestników podczas prowadzonych szkoleń.

Świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie merytorycznym i organizacyjnym.

W ramach realizowanych umów zapewniamy profesjonalne wsparcie poszkoleniowe.

Należą do nich między innymi doradztwo w zakresie przygotowania i tworzenia procedur bezpieczeństwa a także dobór urządzeń do kontroli autentyczności.
W razie jakichkolwiek problemów klienci mogą korzystać z pomocy serwisu telefonicznego, elektronicznego bądź w szczególnych przypadkach  z pomocy naszego eksperta.

Mamy zaszczyt pracować dla najlepszych firm w swoich branżach oraz prestiżowych instytucji.

Dla naszej pozycji istotne są wyrazy uznania ze strony klientów.

Są najlepszą rekomendacją naszych metod i umiejętności.

Są dowodem na to, że jesteśmy wiarygodnym Partnerem.

Copyrights © 2009-2010 Legal: Badanie Autentyczności Dokumentów.
IT Healer